Al had ik deze ronde clomid mogen slikken, toch heb ik het niet gedaan,het voelt raar maar toch lijkt het alsof er een enorme druk van mijn schouders af is gevallen.
Geen last van opvliegers, hoofdpijn, continu pijn bij mn eierstokken. Het voelt raar want deze maand heb ik 'bewust' de kans voorbij laten gaan.
Maar het voelt wel even fijn, uiteraard zal ik checken of ik deze maand wel ovuleer, maar ik denk dat we deze maand helaas in de prullenbak kunnen gooien.
Binnenkort weer een evaluatie gesprek, want 1 ding is zeker, na deze ronde komt er verandering! Wat het zal gaan worden weten we nog niet, maar het feit dat er iets nieuws aankomt dat is onwijs spannend,leuk in de zin van, we worden weer een stapje verder geholpen.
Ook ben ik inmiddels zo'n 12 kilo kwijt, en voel me steeds wat beter in mijn vel, het gaat misschien niet zo snel maar de gyn heeft zelf gezegd: een persoon met pcos moet 3 x zo hard werken, en elk onsje is er 1! ik ga binnenkort ook beginnen met sporten weer, iets waarvan mn huidje wat strakker word, want 1 nadeel van 'zoveel afvallen' is dat je huidje niet meteen mee terug krimpt!
reacties (0)